אודותברוכים הבאים לבלוג מסחר אסטרטגי.

שלום רב,

הגעתם לבלוג שמטרתו הראשית היא להסביר על נושאים מסוימים בשוק ההון שעליהם אף אחד לא אוהב (או רוצה) לדבר ולחשוף.

רוב הנושאים הללו קשורים לפסיכולוגית ההמונים והמטרה הסופית היא לעזור לכם הקוראים לגבש אסטרטגית מסחר ולהכין גם תוכנית מסחר שתגדיר איך לעבוד עם האסטרטגיה.

רוב הסוחרים אשר לפעמים מרוויחים ולפעמים מפסידים (לא רצינו להגיד רק מפסידים) אינם סוחרים על פי כללים כתובים וברורים, זאת אומרת לא מחזיקים ברשותם תוכנית מסחר וגם לא אסטרטגית מסחר – שני דברים שונים אך חשובים מאוד.

מניסיוננו בשוק יש כמה דברים חשובים שצריך הסוחר לדעת כדי להצליח במסחר בשוק ההון:

1.מהי עקומת הלימוד האישית שלו ואיפה יש סיכוי לעשות טעות פסיכולוגית שתגרום להפסדים.
2.להפעיל ולשלוט בכלי המסחר הנכונים שיאפשרו לו לראות את האמת בשוק.
3.לשאול את השאלות הנכונות כדי להתמודד עם המניפולציה של השוק (בינינו, אנשים לא מבינים שהשוק זה מקום להעברת סיכון ולא שום דבר אחר! )
4.לסנן את המידע הרב שנזרק לעברנו כדי להגיע לידע האמיתי – הכל במטרה לסחור כי אני יודע ולא כי אני חושב, מאמין, מתפלל …. וכדומה…

אני מאמין שחלק מהדברים שעליהם נכתוב יהיו קשים לעיכול… אך אנו נעשה כל מה שאפשר כדי שהם יהיו ברורים ואנו קווים שנצליח לפתוח לכם את הראש לראות את האמת.

בנוסף אנו עושים מאמצים להקים כלים טכנולוגים (חלקם לא קיימים באף מקום בעולם) שיאפשרו לסוחר לנתח את עצמו מצד אחד ותוודא עמידה בכללי המשמעת ותוכניות המסחר מצד שני, כמובן נעדכן אתכם איך התקדמו הנושאים.

בנוסף לפוסטים בנושא פסיכולוגית השוק ננסה לתת מבט מעמיק ולימודי על מצב השוק ואף גם נלמד ונסביר על מסחר אוטומטי.

 אז מי אנחנו?

אנחנו שני אחים, אלירן וליאור כהן,  מתעסקים בשוק ההון בארבע שנים האחרונות, כעת סוחרים במט"ח אך בעבר סחרנו במניות ובאופציות מעו"ף.

אנו חוקרים ללא הרף את שוק ההון בדגש על שוק המט"ח, אנחנו לומדים כל הזמן ותמיד שמחים להכיר וללמוד מסוחרים אחרים, את כל המסקנות והידע שלנו נחלוק איתכם עד כמה שאפשר.

שיטת המסחר שלנו לא מתבססת על ניתוח טכני הבסיסי שמלמדים קיום אלא שיטות סטטיסטיות המופיעות על הגרף בעלות אחוזי הצלחה גבוהים, את השיטות הנ"ל אנו מתכנתים לרובוטי מסחר אוטומטיים שנמצאים בשלבים שונים של דרגות פיתוח וסיום.

לצערנו לא נוכל לחשוף את אותם שיטות אך ננסה להקנות לכם את שיטות ההסתכלות שלנו על השוק במטרה שתמצאו לעצמכם את השיטות הטובות עבורכם.

חשוב מאוד לקרא את הכתוב בבלוג לפי סדר הופעת הכתבות מהתחלה ועד הכתבה האחרונה.

אנו מקווים שתפיקו את מיטב התועלת מהכתוב כאן,
מסחר מוצלח
אלירן וליאור כהן
תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


*